Pages Menu
Categories Menu

historia architektury i budownictwa chomikuj

historia architektury i budownictwa chomikuj Jeśli planujesz dodać lub przebudować, mieć pewność, że budżety wykonawcą uaktualnienie elektrycznego.

Co trzyma cię w górę?

Im starszy dom jest tym mniej jest prawdopodobne, aby sprostać dzisiejszym kodów dla wytrzymałości konstrukcyjnej. Jeżeli praca jest wykonywana w obszarze oryginalnej konstrukcji, struktura będzie prawdopodobnie potrzebować wzmacniający – nawet jeśli struktura został stojący solidnie na lata.

Wszelkie przebudowy istniejącej struktury, które eksponuje lub zmienia sposób obciążenia są rozmieszczone na podłogi i ściany będą wymagać przeglądu konstrukcji domu jest. Dodatki również często powodują zmiany strukturalne jako istniejące podpory są zmieniony lub usunięty, aby zrobić miejsce dla nowej pracy.

Ale przeróbek elementów konstrukcyjnych domu często rośliny większy (i droższe) przeszkodą na drodze – niezbędne relokację istniejącej instalacji elektrycznej i sieci kanałów, które mogą być kierowane przez więźby. To część tego, co się nazywa „odzew” – mała zmiana w jednej zmarszczki strefy w całym domu. W miarę możliwości zminimalizować efekt fali projektując dodatek, który nie zakłóca strukturę domu i przez przebudowę istniejących pokoje bez przesuwania ścian.

Tam gdzie jest dym …

Czujki dymu są w dwóch typach, zasilanie bateryjne i „hard-wired”. Detektory Hard-przewodowe są zasilane z sieci pokładowej domach „i są ze sobą połączone – kiedy jedna gaśnie, wszystkie one zgasnąć. Kody mieszkalne wymagają, aby wszystkie nowe domy mają czujek przewodowych, a większość jurysdykcje wymagają ich instalacji w całym domu, gdy każda część jest odnowiona.

Detektory tlenku węgla to nowy dodatek do wielu lokalnych kodów. Według Journal of American Medical Association, tlenek węgla jest główną przyczyną przypadkowych zgonów zatrucia w Ameryce. Detektory CO2 są podobne w wyglądzie do bardziej znanych czujek dymu i kosztują około 40 $ detalicznej.

Artykuł dzięki: