Pages Menu
Categories Menu

historia budowy bazyliki sw. piotra w rzymie

historia budowy bazyliki sw. piotra w rzymie

Przepisów budowlanych oraz przebudowa

przepisy budowlane są przepisy, które kontrolują niemal każdy aspekt projektowania i budowy domu. Każdy nowy dom, projekt przebudowy, lub dodanie pomieszczenie musi być zaprojektowane i wykonane zgodnie z przepisami, które regulują konstrukcyjnych, efektywność energetyczną, jakość wykonania oraz ogólne bezpieczeństwo budowli zajętych przez publiczność.

Kody dyktować wielkości i kształtu schodów; liczba i rodzaj okien i szkła; ilość energii zużywanej w domu; Metody i materiały konstrukcyjne; umiejscowienie czujek dymowych; i setki innych przedmiotów.

Nowy właściciel domu może być tylko w minimalnym stopniu świadomi wpływu przepisów budowlanych w jego domu, ponieważ większość problemów kodowe są adresowane zanim go zajmuje. Ale właściciele domów podejmujące remodeling lub pomieszczenia dodatek mogą stać się bardzo znane, jak przepisy budowlane wpływają na projektowanie, budowę, i koszcie projektu.

To dlatego, że przepisy budowlane wymagają często do zrobienia do części domu, który wydaje dźwięk w inny sposób – może to być nieprzyjemne zaskoczenie znaleźć że masz wyrwać suficie pomieszczenia, w którym chcesz planowanego istotnego pracę ,

Poniżej przedstawiamy kilka z większych problemów związanych z kodów, często spotykanych w przebudowy domu, a niektóre sugestie, jak można zaplanować dla nich.

Więcej mocy!

Należy przyjąć, że w każdym domu ponad trzydzieści lat będzie wymagać aktualizacji systemu elektrycznego. Zwykle winowajcą jest zbyt mała moc do zaspokojenia potrzeb współczesnego życia; Bieżące kody elektryczne wymagają około trzy razy liczbę gniazdek elektrycznych niż kilka lat temu.

Te dodatkowe wyloty będzie wymagało większej panel elektryczny, który z kolei może wymagać większej sieci elektrycznej (więcej mocy!).

Niestety jest to problem trudny do uniknięcia.
Artykuł dzięki: