Pages Menu
Categories Menu

zalacznik do ustawy kategorie obiektow budowlanych

zalacznik do ustawy kategorie obiektow budowlanych

5 prostych zasad dla początkujących domów drewnianych

Jeśli nie, jaki kiedykolwiek zbudowano dom przed i nie masz żadnego doświadczenia budowa domu, chciałbym podzielić się pięć prostych zasad Początkujący domów drewnianych z wami. Te pięć prostych zasad nie rozwiąże wszystkich problemów, ale zamierzamy zapewnić Państwu krok we właściwym kierunku.

1. Musisz zrozumieć plany budowlane. Jeśli nie rozumiesz co patrzysz, nie będziemy w stanie zmontować dom poprawnie. Naucz się analizować każdy szczegół i dział plany.

2. Zawsze myśl pierwsze bezpieczeństwo. Jest to jedna z najważniejszych części domów drewnianych i zwykle stwarza problemy dla początkujących. To nie byłby zły pomysł, aby przeczytać wszystkie wskazówek przed użyciem elektronarzędzia, drabiny, pistolety do paznokci i sprężarek powietrza.

3. Zrozum swoje rozmiary tarcicy. Tarte jak 2 x 4 i 2 x 6 Zwykle występują w dwóch krokach stóp, które wahają się od 8 do 20 stóp długości stopy. Gdzie sklejki są w arkuszach 4 „x 8”, ale można kupić w arkuszach 4 x 10 „również. Należy zwrócić szczególną uwagę na materiały, takie jak belki gluelam i sklejki konstrukcyjnej budynku, aby upewnić się, że można zamówić odpowiednie materiały budowlane.

4. To nie byłby zły pomysł, aby kupić kilka książek na temat podstawowych stolarki lub domów drewnianych. To zazwyczaj daje lepsze wyobrażenie o tym, jak dom jest właściwie zamontowany i niektóre z problemów, które można napotkać.

5. Upewnij się, że jesteś wygodne przy użyciu elektronarzędzi. Tylko dlatego, że oglądanie doświadczonego stolarza w telewizji obsługi piłę tarczową lub wywiercić w określony sposób, nie oznacza, że ??będzie w stanie poradzić sobie w ten sam sposób. Ponownie przeczytać instrukcję i być ostrożnym z tych narzędzi, dopóki czujesz się komfortowo.

Nie polecam, że ktoś, kto nie ma nic na temat domów drewnianych wiedzą, zabrakło i zbudować własny dom, ale zawsze można zacząć od budowy kilku domów szopach lub grać na podwórku, a może nawet z niewielkim dodatkiem pokojowej aż czuć się pewnie, aby przejść do następnego poziomu.

Powodzenia kadrowania dom i budowa domu przygód.

Jeśli szukasz doskonałej Wykonawcy, kliknij na ten link Vista Pokój addycji Wykonawców jesteś wolny, aby skopiować ten artykuł na swojej stronie internetowej tak długo, jak zawierać następujące informacje zasobów z aktywnym linkiem do mojej strony:

Trochę wielkie Intelligent Home Improvement faktów, które mogą mieć duże znaczenie w żadnym z projektów przebudowy domu. Greg Vanden Berge działa w Internecie, aby promować edukację dla tworzenia proste do naśladowania przewodników i książek na budowę domu.

Dziękuję za przeczytanie mojego Artykuły

Artykuł dzięki: